10.10.2016
Тиждень творчості вчителів початкових класів.

З 03 по 07 жовтня 2016 року в ЗОШ №28 проходив тиждень творчості вчителів початкових класів. Його мета – дати вчителям можливість познайомитися з напрацюваннями колег, поділитися досвідом, запозичити цікаві і дійові форми і методи роботи. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Чимало педагогів виявили бажання взяти участь у цьому заході. Проведені уроки, виховні заходи, презентації досвіду вчителів : Рудич О.М., Губенко О.В., Татарин Л.Б. Уроки відрізнялись творчістю, різноманітністю нетрадиційних методів і прийомів навчання, а використані технології були дуже цікавими для молодших школярів. Тиждень творчості вчителів початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі ще раз довели, що вони – справжні фахівці своєї справи. Спасибі всім педагогам та учням за плідну роботу.
  • Категорія: Заплановані події