Пришкільний табір "Калинонька" - 2014

У цьому році 50 учнів 1 - 4 класів виявили бажання оздоровитися в пришкільному таборі "Калинонька", що діяв на базі школи № 28, бо з власного досвіду знають, як це цікаво і весело. Діти в нашому таборі ніколи не сумують, бо їм просто нема часу на це. Ранок, як і заведено починався з гімнастики, яку проводила вчитель фізичної культури, потім учні весело йшли до їдальні на сніданок. У денний час діти мали змогу відвідати вистави лялькового театру, переглянути фільми у кінотеатрі ім. Щорса, прогулятися містом й ознайомитися з величними пам'ятками Чернігова та покататися по Десні на теплоході. У вільний час проводилися різноманітні конкурси, вікторини, змагання, естафети,ток-шоу, ігри, спортивні змагання, до яких діти завзято готувалися. Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не була залишена без уваги. Переможці нагороджувалися грамотами та дипломами.

Спілкування