27.05.2016
Свято Останнього дзвоника

Сьогодні на подвір'ї нашої школи зібралася вся дружня учнівська родина. О 10.00 почалася лінійка присвячена святу Останнього дзвоника. Її ведучими були Богдан Богданов (10-А) та Марія Федченко (11-А). За традицією, першою до присутніх звернулась директор школи Серновець Ліліана Анатоліївна. Вона побажала випускникам досягнути поставлених цілей, а учням провести чудово канікули . А також вона нагородила учнів, які приймали участь у конкурсах, олімпіадах, турнірах та досягли успіху у них. Цей день був по-святковому сумним для учнів 11-А класу. Окрім звичного вальсу випускників, одинадцятикласники заспівали пісню, присвячену розставанню зі школою та виконали хореографічний номер. З привітанням до випускників звернулися класний керівник Петренко Наталія Юріївна, перша вчителька - Супрун Валентина Григоріїна, депутати Чернігівської міської ради. А піснею усіх привітала з завершенням учбового року - учениця 6-В класу Галамага Вікторія. Кульмінацією лінійки став запуск в небо повітряних кульок з бажаннями учнів.
  • Категорія: Заплановані події