22.06.2017
Пришкільний табір "Калинонька" при ЗНЗ №28

От і закінчилась табірна зміна пришкільного табору «Калинонька» ЗОШ №28.

У таборі було 7 загонів: «Водограй», «Сонечко», «Посмішка», «Орли», «Метеори», «Золоті орлята», «Дружба». За час табірної зміни діти краще пізнали один одного, дізнались багато цікавого, розкрили свої таланти, потоваришували. Кожного дня проводились конкурси, ігри, спортивні змагання, до яких діти відповідально готувались.

Діти переглянули виставу в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка, кінофільми у Кіно-культурному центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, відвідали музеї ім. Коцюбинського та імені Галагана, заповідник «Чернігів стародавній», переглянули танцювальну програму у літньому театрі, зустрілись із спеціалістами управління превентивної діяльності, відвідали головний офіс «ПриваБанку», де брали участь у фінансовому квесті, здійснили подорож по Десні,  учні  взяли участь у спортивно-патріотичній грі «Сокіл-Джура» і були посвячені у соколята та багато іншого.

Кожен табірний день висвітлювався у ствінівці  «Так проходять наші дні».

Під час урочистого закриття табірної зміни кожен вихованець одержав подяку за активну участь у житті табору.