21.12.2016
Наказ управління освіти "Про призупинення навчально - виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова"

Чернігівським міським головою підписане розпорядження "Про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова". Відповідно до тексту цього розпорядження, у зв’язку зі зростанням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції та з метою попередження розповсюдження захворюваності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова належить: 1. Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова з 22 грудня 2016 року по 28 грудня 2016 року (включно). 2. Управлінню освіти міської ради - забезпечити внесення загальноосвітніми навчальними закладами відповідних змін до плану навчально-виховного процесу, розробити заходи щодо ущільнення навчально-виховного процесу у зв’язку з його тимчасовим призупиненням. А також - організувати проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо організації дозвілля дітей у період призупинення навчально-виховного процесу. За матеріалами сайту Чернігівської міської ради.