День захисника України у ЗНЗ № 28

З нагоди свята Дня захисника України,що   в ЗОШ № 28 були проведені тематичні години спілкування, для учнів початкової ланки  була проведена лінійка на тему «Козацькому роду нема переводу!», для учнів старшої ланки були проведені дебати на тему «Козак. Воїн. Сучасність». Старшокласники обговорювали подвиги козаків,проводили паралель з сучасними воїнами. На першому поверсі діяла тематична виставка малюнків.Боротьба за незалежність України продовжується і зараз . Достойними нащадками української армії є сьогоднішня молодь, яка вже має право називатися захисниками України, бо брала активну участь у Революції гідності, допомагає і підтримує українську армію з початку війни з загарбниками на сході.

• Категорія: Новини школи