17.05.2016
Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. Серед переможців - учениця ЗНЗ № 28

14 травня 2016 року в місті Києві пройшли Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування, в яких брали участь понад 300 спортсменів з 13 областей України та міста Києва, по вікових групах від Ч, Ж – 10 до Ч, Ж – 75.
Вперше на дистанції спринту було започатковане проходження лабіринту, що дає можливість спортсмену показати свою кмітливість, вміння мислити та швидко приймати рішення в нестандартній ситуації.
Незважаючи на зливу і прохолоду, вихованці Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, які представляли збірну команду міста Чернігова, дуже вдало впорались з усіма завданнями і показали гарні результати. Так, Вікторія Халько (ЗНЗ №28) була другою по групі Ж – 12.
            Молодець!!!