20.12.2017
Увага! Перенесення термінів проведення зимових канікул! (Наказ УО)

Зимові канікули у школах Чернігова розпочнуться з 26 грудня!

Відповідний наказ виданий управлінням освіти Чернігівської міської ради від 18 грудня. У наказі, зокрема, йдеться про те, що зимові канікули проводитимуться у закладах загальної середньої освіти з 26 грудня по 14 січня включно. Відповідне рішення прийнято з метою економії та раціонального використання бюджетних коштів й запобігання розповсюдженню захворювань на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції, - пояснюється у наказі. Також, цим наказом управління освіти зобов’язує керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста провести пояснювальну роботу щодо поведінки дітей в умовах низьких температур і попередження випадків переохолодження та обмороження. Крім того, діти мають бути проінформовані про дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та правил дорожнього руху під час новорічних та різдвяних свят.

Наказ можна переглянути на сайті
Управління освіти Чернігівської міської ради .

• Категорія: Новини школи