23.07.2015
У ЗОШ №28 відбулося відкриття меморіальної дошки

У школі відбулося відкриття меморіальної дошки, якою увіковічнили пам’ять про колишніх учнів, професійних військових, що в 2014 році загинули під час бойових дій в АТО. Згадати хлопців зібрались учні школи, вчителі, батьки героїв та бойові побратими.
Кожен із них любив життя, цінував батьків та рідних, любив Україну. Обірвалось молоде життя в розквіті сил, повне надій і планів. Перший з них — 20-річний боєць Максим Третяк — загинув у лютому. Другий — 35-річний Олександр Сабада. У травні зустрів смерть за штурвалом вертольоту біля міста Слов’янська. Третій — 25-річний танкіст Віталій Рябий. Під час бою біля міста Щастя у вересні був поранений, попри зусилля лікарів помер.
Меморіальна дошка не стане просто табличкою на фасаді школи, а буде постійним нагадуванням про подвиг хлопців.
  • Категорія: Новини школи