27.05.2016
Привітання зі Святом "Останнього дзвоника" від начальника управління освіти В.О. Білогури

Дорогі випускники! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

Для випускників позаду залишаються сповнені цікавих подій і відкриттів шкільні роки. Попереду – доросле життя, насичене новими враженнями та випробуваннями.

Назавжди у ваших серцях яскравою сторінкою дитинства залишаться спогади про вчителів, однокласників та про рідну школу. Саме тут ви почали здобувати необхідні знання та перший досвід, який неодмінно допоможе у майбутньому стати успішними людьми.

Бажаю кожному випускникові ніколи не зупинятися на досягнутому, якомога частіше відчувати окриляючу силу успіху та радість перемог. Щоб ваші батьки пишалися вами та були горді за кожну добру справу, зроблену вами для свого ближнього, для рідного міста, України.

Від імені управління освіти міської ради висловлюю подяку всім освітянам міста Чернігова. Ваша щоденна самовіддана праця – неоціненна і надзвичайно важлива. Майбутнє наших дітей – у ваших руках, воно залежить від вашого професіоналізму та чуйного серця.

Щиро зичимо усім міцного здоров’я, успіхів, гармонії, благополуччя та миру.

Начальник управління освіти

Чернігівської міської ради                                                          В. О Білогура

• Категорія: Новини освіти