17.09.2013
Обрано новий склад ради старшокласників "Лідер"

17 вересня 2013 р. у нашій школі відбулися вибори до ради старшокласників «Лідер». Приймати активну участь у житті школи виявили бажання учні 8 – 11 класів.
Загалом у виборах взяли участь 19 учнів. Головою ради старшокласників було обрано ученицю 11А класу – Розумну Анастасію, заступником – Вакуленко Мирославу (10А), секретарем – Головач Дар'ю (8Б).
До учбового сектору ради старшокласників увійшли: Андрієнко Марина (9А), Батог Олена (9А), Мороз Євгенія (9А).
За тудовий сектор відповідають: Захаренко Анастасія (9Б), Маханькова Марина (9Б), Пінчук Костянтин (9Б).
Сектор здорового способу життя: Виноградська Олена (9Б), Сердюк Ярослав (10А), Донець Олександра (10А).
За прес-центр відповідальні: Федченко Марія (9А), Мойсєєнко Дарина (11А).
До культ-масового сектору увійшли: Дуля Тетяна (11А), Дуброва Анастасія (11А), Калюжна Любов (11А).
  • Категорія: Новини школи