25.12.2015
Новорічні заходи школи

З 23.12.2015 по 25.12.2015 року, у нашій школі тривали святкові заходи на передодні новорічних свят! Колективом та учнями школи було підготовлено новорічну виставу під назвою «Новорічні пригоди Снігуроньки » , за мотивами улюблених дитячих казок! Подорож видалася напрочуд веселою та викликала у малечі щирі усмішки. Це й не дивно , бо весь акторський склад вживався у свої ролі дуже правдоподібно! Всі дуже старалися готуючи цю виставу, старанно підбирали костюми, репетирували, намагалися зробити все якнайкраще!
Учнів 5-7 класів також не було залишено без уваги. Для них було проведено розважальну програму «Новорічні розваги», де вони проявили свої уміння та таланти. Для 8-11 класів було підготовлено Вечір відпочинку «Зустрічаємо Новий рік». Ось так весело та з посмішками на обличчях учні провели останній тиждень навчання на передодні зимових канікул!
  • Категорія: Новини школи