16.02.2013
А, нумо, хлопці!

Уже стало доброю традицією проводити спортивні змагання, приурочені до Дня Захисника Вітчизни. 16 лютого відбувся захід «А, нумо, хлопці!», у якому брали учать учні ЗОШ № 27 та ЗОШ № 28, військовослужбовці частини А / 2226.
Окрім силових вправ, таких, як: армреслінг, віджимання від підлоги, підтягування та жим гирі - учасники команд мали продемонструвати і практичні вміння: надавати першу допомогу пораненому товаришеві, зібрати та розібрати автомат Калашникова, на швидкість приготувати обід. Окрасою свята став танцювальний конкурс, на якому капітани команд мали виконати вальс.
Всі учасники свята отримали заохочувальні призи. Хлопці, що показали найкращий результат у своїй дисципліні, були нагороджені почесними грамотами!
  • Категорія: Новини школи