Уроки доброти у стінах ЗОШ №28

Діти та вчителі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28  зібрали і передали продукти для бездомних тварин нашого району!
ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! ПОДІБНОЇ АКЦІЇ У НАС ЩЕ НЕ БУЛО!
Більше 20 кг круп, сухого корму, субпродуктів, іграшок для собак, а головне теплих слів підтримки, листівок, дитячих листів, правильне розуміння проблеми вуличних тварин району, все це зворушило до глибини душі! Дякуємо учням 5-х, 6-х, 9-х та 10 класу, а також адміністрації та вчителям школи. Окрема подяка Ханакян Аліні (5-В клас), Онацький Поліні (5-В клас), Анісовец Зорині (6-А клас), за їх листівки і листи, за любов до тварин, я думаю, у цих дівчаток є свої будь-які домашні вихованці. Спасибі заступникові директора з НВР Людмилі Іванівні Дриг  за порятунок котів-дачників! Всі п'ятеро вже стерильні, проходять соціалізацію, одна киця на лікуванні, інше кошеня вже готується до переїзду  в нову сім'ю. Педколектив  школи прищеплює дітям любов до природи, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, толерантності по відношенню до бездомних тварин району. В кінці березня, діти 28 школи, зробили самі своїми руками шпаківні на уроках праці, розвісили у дворі школи і зустрічали птахів з теплих країв. При такому ставленні до природи і братам нашим меншим, учні 28 школи виростуть морально і соціально здоровими громадянами нашої держави. ДІТИ - З ВАС ВИРОСТУТЬ ЛЮДИ!