Учні 28 та 33 шкіл відзначили День Соборності України

99 років тому у цей же день 22 січня 1919 року проголошено договір про возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки. В цей день над святковим синьо-жовтим Софійським майданом у Києві лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна — в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Символом єднання в День соборності став живий ланцюг, який в 1990-му році утворили українці від Києва до Львова. Учні 28 та 33 шкіл також утворили живий ланцюг на знак єдності. На подвір’ї прозвучав Гімн України, були згадані події які сприяли об’єднанню українських земель.

Більше фото за посиланням: