Гордість і надія школи!

07 травня 2018 року відбулося щорічне свято ˮГордість і надія школиˮ, присвячене вшануванню та нагородженню призерів Всеукраїнських, обласних, міських учнівських предметних олімпіад, науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, переможців спортивних змагань та творчих конкурсів, фестивалів на Всеукраїнському, міському  та обласному рівнях.

Тепло вітаючи переможців, директор школи  Ліліана Анатоліївна Серновець подякувала педагогам, батькам, учням, які всі разом, докладаючи спільні зусилля, досягли таких високих результатів.

Директор школи також побажала учням досягнення життєвих і творчих висот, успіхів в подальшому житті, здійснення заповітних мрій.

Директор школи та наставники-вчителі вручили найкращим учням грамоти, солодкі подарунки, цінні призи. І на завершення урочистостей  учні школи привітали обдаровану молодь піснями!  Приєднуємося до привітань та бажаємо нових, ще кращих досягнень і перемог!